• Kids jordan 6 rings
 • Jordan retro 10
 • Jordan retro 3
 • Teket Anasayfa Teket Kurumsal Teket Ürünler Teket Üretim Teket Hijyen Teket Sevkiyat Teket İletişim Site Haritası
   
  Teket / Ürün Çeşitlerimiz
   
   
  MÜHSÜROĞLU ailesi Afyon Karahisar’ın yerlisidir. 1600’lü yıllardan beri aile sürekli büyüyerek Afyonun köklü aileleri arasında ki yerini almıştır. Arazi bolluğu nedeni ile aile, hepçiftçilik ve hayvancılık ile uğraşmıştır. 1959 senesinde, geçmişten gelen deneyimlerinden güç alarak, Afyon eski halinde bir kasap dükkânı açarak, çiftçilik ve besicilikten sonra kasaplığa adım atmışlardır.
  Üç kardeş olarak çıktığımız bu yolculukta, ben kasap dükkanında görevi devralarak 1964’den 1969’a kadar Ankara’ya toptan et satışını gerçekleştirdim. 1969 yılında ise İstanbul pazarının büyüklüğünü düşünerek, Afyon etini İstanbul’a tanıştıran ilk marka olmayı başardık. 1980 de kardeşlerim ile birlikte Afyon'da şu anki ismi “Alp Entegre Et Tesisi” olan 25000 metrekare arazi üzerine 10000 metre kare kapalı alanıyla özel bir kesimhane kurduk. Bunun yanında Afyon Organize Besi Sanayi Sitesinde 2000 büyük baş hayvan kapasitesinde besihanelerimiz bulunmaktadır. 1975 de İstanbul da “Bostancı Et ve Gıda Sitesi“ adıyla ilk marketimizi açtık. Bunun yanında toptan et satışımız ise Sütlüce ve Duvardibi Kesik Et Muayene İstasyonları da 35 sene devam etti. 1992 yılından sonra marketler ve kasaplara Yenisahra da özel et satış deposu kurarak ilk elden et satışımızı başlattık. 2003 yılında benim sektörde ki deneyimlerimi oğullarımın girişimci ve teknolojiye açık ruhuyla birleştirerek 2 oğlum ile birlikte Mühsüroğlu Et ve Gıda Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti. şirketini kurduk. Avrupa standartlarına uyum sağlamak ve müşterilerimizin ihtiyaçlarına hızlı cevap verebilmek adına 2007 yılında toptan ve paket et mamulleri için 1050 metrekare kapalı alanıyla kendi firmamıza ait modern ve hijyenik bir tesisi Dudulu’da “Teket” markası ile birlikte hayata geçirdik.
  Aynı zamanda 50 senelik iş hayatımda hem sektör adına hem de doğduğum şehir adına birçok sosyal dernek için ön ayak oldum. 1998 yılında ”Et Üreticileri Birliği (ETBİR)”, 2000 yılında “İstanbul’daki Afyonlu İşadamları ve Sanayicileri Derneği (AFSİAD)” kurucu başkanlığı yaptım. Halen her iki dernekte başkan yardımcılığı görevim devam etmektedir. Bundan sonra firma olarak amacımız müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, ileri teknoloji ışığında, modern üretim teknikleri ile ürün yelpazesini genişleterek hem müşterilerimize hizmet vermek hem de Türkiye ekonomisine katkıda bulunmaktır.

  Saygılarımla,

  MUSTAFA MÜHSÜRLER
  Mühsüroğlu Et ve Gıda Sanayi Ltd. Şti.
  Kurucu, Yönetim Kurulu Başkanı
  Mustafa Mühsürler
   
   
    Teket
  MİSYON
   
  İnsan sağlığı ve müşteri memnuniyetini ilk sırada tutmak.
  İleri teknoloji ve modern üretim teknikleriyle halkımıza hijyenik ürünlerle buluşturmak.
  Türk hayvancılığı ve et sanayini Türk ekonomisine katkı sağlayacak duruma getirmek.
  İnsanların etle ilğili güven sorununu gidermek
  Avrupa standartlarında kaliteli, sağlıklı ve güvenli eti üretmek.
  VİZYON
   
  Besihaneden tüketiciye kadar, etin yol aldığı tüm noktalarda kontrol ve takip.
  Veteriner ve Gıda Mühendisleri takibinde üretim
  Müşteri beklentileri ve isteklerine, ekonomik koşullarda uyum.
  Modern tesis= Modern çalışma şartları altında çalışanlarımıza yaptığımız
  eğitim yatırımları sonucu, Türkiyenin en kaliteli ve hijyenik etini üretmek.